Szkolenia dla hodowców ślimaków. Dlaczego jest to tak ważne?

Ciężko wyobrazić sobie sytuację, że wchodzimy w nowe, wymagające przedsięwzięcie bez odpowiedniej wiedzy – teoretycznej i praktycznej. Do tego ta wiedza powinna zostać przekazana przez profesjonalistów w danej dziedzinie, których doświadczenie jest poparte wieloletnią praktyką. Takie właśnie szkolenia – teoretyczne i praktyczne organizuje od lat spółka Polish Snail Holding.

Zaczynając nowe przedsięwzięcie, tym bardziej jeśli chodzi o inwestycję w hodowlę ślimaków, należy zdobyć odpowiednią wiedzę – teoretyczną i praktyczną. Po to, by podczas hodowli ślimaków na skalę towarową, nie hobbystyczną, nie popełnić żadnych błędów, które skutkowałyby stratami finansowymi.

Dlatego od wielu już lat spółka Polish Snail Holding wdraża własny, sprawdzony model prowadzenia szkoleń – teoretycznych i praktycznych dotyczących hodowli ślimaków. Dodajmy, że ten model szkoleń zdobył uznanie wśród hodowców tych zwierząt praktycznie na całym świecie.

Specjaliści PSH wyszkolili już hodowców z takich krajów jak: Nigeria, Republika Południowej Afryki, Chiny, Litwa, Łotwa, Ukraina, Białoruś, Bułgaria, Czechy, Słowacja, Cypr, Niemcy, Włochy, Hiszpania, Polska.

Szkolenia dla hodowców ślimaków odbywają się w ramach cyklu (3 szkolenia w cyklu).

– Od wielu lat profesjonalnie szkolimy hodowców z Polski, Litwy, Łotwy, Ukrainy, Cypru, Nigerii, Chin czy Republiki Południowej Afryki. Szkolenia prowadzimy praktycznie cały rok, często co 14 dni – wyjaśnia Paweł Piwowarski z firmy Polish Snail Holding.

Dzięki tak kompleksowemu i intensywnemu cyklowi szkoleniowemu (zajęcia teoretyczne i praktyczne), hodowcy ślimaków startują ze swoim nowym przedsięwzięciem wyposażeni nie tylko w olbrzymią wiedzę teoretyczną, ale również w konkretne umiejętności praktyczne.

PSH również zaprojektowała i wdrożyła najnowocześniejszą i najbardziej wydajną technologię hodowli ślimaków, po którą zgłaszają się hodowcy z całej Europy i nie tylko.

Dodajmy do tego, że hodowcy, którzy zdecydują się na cykl szkoleń z Polish Snail Holding, i rozpoczną własną hodowlę ślimaków przy szerokim wsparciu PSH, nie są zobowiązani do dostarczenie wyhodowanych zwierząt do skupu PSH.

– Uczymy hodowców najlepszym obecnie systemem szkoleniowym, jeśli chodzi o hodowlę ślimaków, dostarczamy im odpowiednio wyselekcjonowane stado zarodowe, najlepszej jakości paszę i inne, innowacyjne komponenty usprawniające ich działalność, doradzamy i pomagamy w całym procesie hodowli. Jednak hodowcy są samodzielnymi przedsiębiorcami. Sami mogą więc zdecydować, gdzie i komu sprzedadzą wyhodowane ślimaki – mówi Damian Gajewski, prezes Polish Snail Holding w Elblągu.

Polish Snail Holding jest jedyną spółką w Polsce zajmującą się kompleksowo hodowlą ślimaków, szkoleniami z zakresu chowu i hodowli ślimaka, opieką nad grupami hodowlanymi, koordynacją, badaniami naukowymi, handlem oraz przetwórstwem ślimaka Helix aspersa maxima.

PSH -Polish Snail Holding to:

  • 20 lat doświadczeń,
  • około 2000 (dwóch tysięcy) zaprojektowanych i uruchomionych farm ślimaków w Europie i na Świecie,
  • spółka kompleksowo zajmuje się hodowlą ślimaków Helix aspersa Maxima i Muller oraz gatunkami z grupy Achatina (głównie w krajach afrykańskich),
  • organizuje i prowadzi szkolenia z zakresu profesjonalnego chowu i hodowli ślimaków,
  • projektuje i uruchamia hodowle klientów,
  • tworzy i nadzoruje grupy hodowlane,
  • nieustanny rozwój, udoskonalanie technik hodowlanych. Dział badawczo- rozwojowy nieprzerwanie prowadzi badania, aby zawsze móc zapewnić klientom i hodowcom najlepsze światowe rozwiązania,

Chcesz hodować ślimaki przy wsparciu europejskiego lidera tej branży – spółki Polish Snail Holding?

Koniecznie zapoznaj się z ofertą szkoleniową PSH.