Niezwykła Wizyta Gości z Nigerii

W ubiegły piątek, 8 września 2023 roku, mieliśmy przyjemność gościć w naszej firmie,niezwykłych gości z Nigerii. Wśród nich był pan Dr. Abbey Onas, prezes Zarządu ZGM Investment Group of Companies Ltd. To wydarzenie miało szczególną rangę, ponieważ goście z Nigerii przybyli tu prosto z XXXII Forum Ekonomicznego w Karpaczu, na którym pan Dr. Abbey Onas wystąpił jako prelegent.

Polish Snail Holding- Świat Ślimaków i Innowacyjnych Kosmetyków

Chcielibyśmy przypomnieć, że jesteśmy firmą, która od lat jest liderem na polskim rynku hodowli ślimaków. To my stworzyliśmy markę Molluscoo i produkujemy kosmetyki oparte na śluzie ślimaka. .Nasza firma jest jedyną w Polsce, która oferuje pełny zakres usług związanych przede wszystkim ze szkoleniami z zakresu chowu i hodowli ślimaków, z hodowlą, badaniami naukowymi oraz przetwórstwem ślimaka Helix aspersa maxima.

Nasze Nowe Cele i Współpraca z Nigerią

Jednym z naszych ambitnych celów jest rozszerzenie naszej działalności na rynek Nigerii, poprzez wdrożenie technologii produkcji ślimaków z gatunku Achatina, na dużą skalę. Dlatego też, po zakończeniu Forum Ekonomicznego w Karpaczu, mieliśmy okazję spotkać się z prezesem ZGM Investment Group of Companies Ltd., z którym już wcześniej prowadziliśmy rozmowy handlowe. W trakcie tej wyjątkowej wizyty w naszym biurze w Elblągu, omówiliśmy szczegóły przyszłej współpracy.

Nigeria – Kraj Ogromnego Potencjału

Dlaczego Nigeria? To jedno z najszybciej rozwijających się państw Afryki, z populacją przekraczającą 220 milionów, która z roku na rok rośnie. Ślimaki gatunku Achatina są tam potrawą narodową, a ich produkty wykorzystywane są również w tradycyjnej medycynie. To ogromny potencjał, zwłaszcza dla kosmetyków wykorzystujących śluz ślimaka.

Podczas Forum Ekonomicznego w Karpaczu, pan Dr. Abbey Onas podkreślał, że Afryka nie powinna być postrzegana jako trudny teren inwestycyjny. Przekonywał, że w Nigerii znajdują się wysoko wykształceni i zaangażowani partnerzy gotowi do współpracy z globalnymi firmami.

Podsumowanie i Życzenia Sukcesów

Stajemy przed fascynującymi wyzwaniami i perspektywami rozwoju naszej firmy na rynku Nigerii. Jesteśmy przekonani, że nasza determinacja i zaangażowanie przyniosą oczekiwane efekty. Dzięki współpracy z ZGM Investment Group of Companies Ltd. mamy szansę zdobyć nowe obszary rynku i wprowadzić nasze niezwykłe produkty na skalę międzynarodową.

Świat ślimaków i kosmetyków opartych na ich śluzie otwiera przed nami nowe horyzonty. Trzymamy kciuki za nasze sukcesy i nie możemy się doczekać, co przyniesie przyszłość tej niezwykłej przygody.