Hodowla ślimaków w Polsce

Polish Snail Holding jest znaną i renomowaną firmą szkoleniową z zakresu chowu i hodowli ślimaków w skali przemysłowej na całym świecie. Jeżeli chcecie rozpocząć hodowlę ślimaków w celach zarobkowych w najwyższych standardach i z największą wydajnością, to idealnie trafiliście. PSH wspomoże was w drodze do upragnionego celu.

Kładziemy duży nacisk na prowadzenie szkoleń dla współpracujących z firmą hodowców ślimaków. Szkolenia teoretyczne i praktyczne organizowane przez PSH są całkowicie bezpłatne. W ramach szkoleń darmowa jest także pomoc konsultantów, materiały, instrukcje oraz rysunki techniczne!

Dlaczego hodować ślimaki z PSH?

Firma PSH zaprojektowała i wdrożyła najnowocześniejszą i najbardziej wydajną technologię hodowli ślimaków, po którą zgłaszają się hodowcy z całej Polski, Europy i świata. Wyszkoliliśmy już hodowców z takich krajów jak: Nigeria, Republika Południowej Afryki, Chiny, Litwa, Łotwa, Ukraina, Białoruś, Bułgaria, Czechy, Słowacja, Cypr, Niemcy, Włochy, Hiszpania czy Polska. Szkolenia dla hodowców ślimaków prowadzone są niemalże przez cały rok, często co 14 dni, i odbywają się w ramach cyklu (3 szkolenia w cyklu).

Moduł I to teoretyczne szkolenie hodowli ślimaków.

Moduł II oraz Moduł III to już zajęcia praktyczne na fermach hodowli ślimaków z wykorzystaniem wiedzy nabytej wcześniej na zajęciach teoretycznych.

Dzielimy się swoją wiedzą

Szkolący się hodowcy ślimaków otrzymują na początek olbrzymią dawkę wiedzy teoretycznej, przedstawianej za pomocą technik multimedialnych – filmów, zdjęć, wizualizacji. Następnie zaś uczestniczą w zajęciach praktycznych na terenie hodowli Polish Snail Holding. Tam przechodzą każdy etap związany z hodowlą tych zwierząt, poznają wszystkie tajniki firmy, nasze patenty, usprawnienia, rozwiązania wielu problemów. Szkolenie gwarantuje potężną, kompleksową, profesjonalną wiedzę, do której PSH dochodziło przez wiele lat, korzystając również z badań naukowców z Polskiej Akademii Nauk.

Przygotowany na zysk

Damian Gajewski – prezes PSH: „Gwarantujemy, że chętni, którzy do nas się zgłoszą, zostaną objęci kompleksowym programem szkoleniowym, teoretycznym i praktycznym, dzięki któremu poznają wszystkie aspekty związane z opłacalną hodowlą ślimaków. Nowym hodowcom ślimaków objaśnimy zasady obsługi stołu reprodukcyjnego, prawidłowego podawania paszy, przygotowywania różnych mieszanek ziemi do składania jaj, technik testowania wilgotności ziemi, a także wydobywaniem i przekładaniem jaj do inkubacji”.

Hodowcy ślimaków prowadzeni „za rękę”

Po zakończeniu cyklu szkoleń Polish Snail Holding nadal wspiera swoich hodowców. Firma zawsze chętnie służy pomocą oraz fachowym doradztwem. Prowadzi również wewnętrzną stronę internetową, na której każdego dnia w trakcie trwanie sezonu zamieszczane są wszystkie ważne dla hodowców informacje i porady. Nie zostajecie sami z nowym przedsięwzięciem. Dosłownie i w przenośni prowadzimy was za rękę.

Paweł Piwowarski (PSH):Nasza wiedza poparta jest wieloletnim doświadczeniem w hodowli ślimaków. Zdobyliśmy je, prowadząc od 9 lat z sukcesami setki hodowców kontraktacyjnych i nadzorując ich hodowle. Szkolenia organizujemy właśnie po to, aby osoby, które dopiero chcą zacząć swoją biznesową przygodę z hodowlą ślimaków, wiedziały, jak rozpocząć taką działalność. Hodowcom oferujemy ślimaki z naszej specjalnej linii genetycznej, które zapewniają odpowiedni wzrost, doskonałą jakość mięsa i bardzo dobrą rozrodczość. Przygotowujemy  do samodzielnego prowadzenia tego biznesu”.

Sukces gwarantowany

Polish Snail Holding usprawniło hodowlę ślimaków w Polsce, nadając temu przedsięwzięciu odpowiednio wysokie standardy produkcji. Wszyscy hodowcy otrzymują ten sam materiał zarodowy, te same rośliny do wysiania, takie same pasze dla ślimaków. Cała hodowla odbywa się pod czujnym nadzorem firmy. To wspólny, sprawdzony i najlepszy model biznesowy w branży hodowli ślimaków.

Dlaczego warto hodować ślimaki z Polish Snail Holding?

  • Polish Snail Holding jako jedyna firma w Polsce oferuje hodowcom ślimaki w pełni spełniające wszystkie wymogi przetwórni i produktów PSH pod względem jakości mięsa, kalibracji, wielkości i gramatury. Materiał zarodowy gwarantuje najlepsze wyniki w reprodukcji.
  • PSH Polish Snail Holding jest jedyną spółką w Polsce zajmującą się kompleksowo hodowlą ślimaków, szkoleniami z zakresu chowu i hodowli ślimaka, opieką nad grupami hodowlanymi, koordynacją, badaniami naukowymi, handlem oraz przetwórstwem ślimaka Helix aspersa maxima.
  • Opracowanie własnej, nowoczesnej technologii uboju i obróbki mięsa a także jego puszkowania, stały dostęp do najwyższej jakości hodowanych ekologicznie ślimaków z setek hodowli partnerskich w Polsce i za granicą, pozwala oferować odbiorcom najwyższej jakości towar przez cały rok.