Badanie wody i gruntu w hodowli ślimaka afrykańskiego

Czy zastanawialiście się kiedyś, czy jakość stosowanej do hodowli wody ma znaczenie? czy grunt na którym zamierzacie , albo prowadzicie hodowlę jest do tego odpowiedni?

Chcielibyśmy rozwiać Wasze wątpliwości, odpowiedź brzmi: jakość wody i gruntu ma ogromne znaczenie.

Zanieczyszczenia wody, a tym samym gruntu, mają wielki wpływ na wszystkie etapy hodowli – od reprodukcji po tucz docelowy w parku hodowlanym. I nie mamy tu na myśli zanieczyszczeń bakteryjnych takich jak E.Coli czy innych zanieczyszczeń bakteriami z grupy kałowych, które zdarzają się niezwykle często i o których zrobimy osobny wpis.
Dzisiaj powiemy o metalach ciężkich takich jak żelazo, ołów, kadm i miedź. Metale te mają kolosalny wpływ na hodowlę ślimaków, ich rozrodczość, a także dalszy rozwój młodego wylęgu. Jako firma działająca już od 20 lat w branży, jesteśmy ekspertami w dziedzinie oceny i analizy jakości wody i gruntów pod profesjonalną, przemysłową hodowlę ślimaków.

Dla osób, które odpowiedzialnie podchodzą do hodowli, opracowaliśmy specjalistyczne badanie wody i gruntu właśnie pod kątem hodowli ślimaków z gatunku Helix aspersa.

Czy już zbadałeś swoją wodę i grunty? Zamów i zrób badanie w trzech prostych krokach:

  1. wyślij zgłoszenie – na info@polishsnailholding.com,
  2. wyślij próbkę – zgodnie ze wskazówkami podanymi w odpowiedzi na zgłoszenie,
  3. odbierz mailowo wynik wraz z opinią specjalisty

zespół PSH – Specjaliści od ślimaków