Szkolenia hodowli ślimaków PSH. To najlepszy start w tym biznesie

Pakiet szkoleniowy, który organizują i prowadzą specjaliści Polish Snail Holding, cieszy się olbrzymim zainteresowaniem hodowców ślimaków z Polski oraz wielu krajów Europy. To rewelacyjny system szkoleniowy, teoretyczny i praktyczny, po który ustawiają się w kolejce hodowcy tych zwierząt z całego świata.

Szkolenia z hodowali ślimaków Polish Snail Holding.

Szkolący się hodowcy ślimaków otrzymują na początek olbrzymią dawkę wiedzy teoretycznej, przedstawianej za pomocą technik multimedialnych – filmów, zdjęć, wizualizacji. Następnie zaś uczestniczą w zajęciach praktycznych, na terenie partnerskich hodowli Polish Snail Holding.

– Osoby uczestniczące w szkoleniu praktycznym uczestniczą w hodowli partnerskiej PSH. Biorą udział w całym procesie hodowlanym, obserwują, jak to funkcjonuje, mogą porozmawiać z doświadczonym hodowcą ślimaków – mówi Damian Gajewski, prezes spółki Polish Snail Holding. – Przechodzą każdy etap związany z hodowlą tych zwierząt, poznają wszystkie tajniki, patenty, usprawnienia, rozwiązania wielu problemów.

Najlepszy pakiet szkoleniowy dla hodowców ślimaków na świecie

Można powiedzieć, że hodowcy otrzymują potężną, kompleksową, profesjonalną wiedzę, do której PSH dochodziło przez wiele lat, korzystając również z badań naukowców z Polskiej Akademii Nauk.

O tym jak skuteczne są szkolenia Polish Snail Holding świadczą anonimowe badania ankietowe prowadzone na zlecenie firmy. Ponad 96 procent osób biorących udział w zajęciach teoretycznych i praktycznych z hodowli ślimaków są bardzo zadowolone z ich przebiegu.

Specjaliści PSH przygotowują hodowców ślimaków do tego, aby działalność przyniosła im jak największe zyski.

Gwarantujemy, że chętni, którzy do nas się zgłoszą, zostaną objęci kompleksowym programem szkoleniowym, teoretycznym i praktycznym, dzięki któremu poznają wszystkie aspekty związane z opłacalną hodowlą ślimaków. Nowym hodowcom ślimaków objaśnimy zasady obsługi stołu reprodukcyjnego, prawidłowego podawania paszy, przygotowywania różnych mieszanek ziemi do składania jaj, technik testowania wilgotności ziemi, wydobywaniem i przekładaniem jaj do inkubacji – wyjaśnia Damian Gajewski, prezes spółki PSH.

Hodowcy ślimaków prowadzeni „za rękę” w PSH

Po zakończeniu cyklu szkoleń Polish Snail Holding nadal wspiera swoich hodowców ślimaków. Firma służy pomocą oraz fachowym doradztwem. Prowadzi również wewnętrzną stronę internetową, na której każdego dnia w trakcie trwanie sezonu, zamieszczane są wszystkie ważne dla hodowców informacje i porady.

Oznacza to, że w trakcie hodowli, każdy hodowca prowadzony jest „za rękę”, podawane są mu informacje to w danym momencie należy robić, na co szczególnie uważać oraz co zaraz będzie się działo w hodowli.

Nasza wiedza poparta jest wieloletnim doświadczeniem w hodowli ślimaków – teoretycznym i praktycznym. Zdobyliśmy olbrzymie doświadczenie prowadząc od kilkunastu lat, z sukcesami, setki hodowców kontraktacyjnych i nadzorując ich hodowle. Szkolenia prowadzimy właśnie po to, aby osoby, które dopiero chcą zacząć swoją biznesową przygodę z hodowlą ślimaków wiedziały, jak rozpocząć taką działalność. Hodowcom oferujemy ślimaki z naszej specjalnej linii genetycznej, które zapewniają odpowiedni wzrost, doskonałą jakość mięsa i bardzo dobrą rozrodczość, oraz przygotowujemy do samodzielnego prowadzenia tego biznesu – informuje Paweł Piwowarski, specjalista spółki Polish Snail Holding.

Na koniec warto podkreślić, że jeśli zastanawiacie się nad wejściem w biznes polegający na hodowli ślimaków jadalnych, to bezpłatny pakiet szkoleniowy spółki Polish Snai Holding jest idealnym momentem sprawdzenia czy taka działalność jest właśnie dla Was. Jeśli zaś się zdecydujecie na hodowlę ślimaków, współpraca z PSH w zakresie doradztwa i konsultacji to niejako bufor bezpieczeństwa dla powodzenia Waszej inwestycji.